שמחה רבה - אביב הגיע, פסח בא...
ישנו משהו סמלי, מרגש ומיוחד בחג הפסח במעון חירום לנשים.
הנשים ששוהות במעון, ללא קשר למוצאן האתני ולדתן, מתחברות מאוד לסיפור יציאת מצריים - היציאה מעבדות לחירות. נשים אלו חשות שכפי שבני ישראל נטלו את גורלם בידיהם ויצאו מעבדות לדרך לא נודעת, שהו במדבר ארבעים שנה קשות ולבסוף הגיעו לארץ המובטחת, הן עצמן נמצאות עכשיו בעיצומו של מסע שיוביל אותן מחיים של דיכוי, השפלה ופחד לחיים של בחירה עצמאית נטולת פחד, חיים נטולי אלימות.
בקובץ המצורף תוכלו לקרוא על ארועי פסח תשע"ב במעון.