בעקבות הרצח של נסרין מוסיראתי ז"ל
בדרך כלל אנחנו מספרות לכם על פעילותנו עם הנשים והילדים בחגים ובאירועים מיוחדים, מספקות לכם נתונים דמוגרפיים של השוהות והשוהים במעון ועל הפעילויות המגוונות שמטרתם להכין אותם לחיים נטולי אלימות. אפשר היה לחשוב שהחיים במעון הן רצף של פעילויות פנאי ופינוקים.
בעקבות הרצח של נסרין מוסיראתי ז"ל, רחל, מנהלת מעון חירום לנשים, תספר לכם על יממה קשה אחת בעבודתה, על הסיוטים שלה, של מנהלות המקלטים ושל צוותי המקלטים.
אתם מוזמנים לקרוא את ההמשך בכתבה הבאה.