סיפורה של מרים
8 ספטמבר, 2015
בחרנו לספר לכם ולכן את סיפורה של מרים. אשה ששהתה עד לאחרונה במעון חירום לנשים.
חשוב לציין כי מרבית הנשים ששוהות במעון חירום לנשים אינן בעלות בעיות קוגנטיביות. עם זאת, לעיתים מגיעות למעון נשים שסובלות מבעיות קוגנטיביות ו/או נפשיות ו/או התפתחותיות שמועדות לניצול ולפגיעה מתמשכת דווקא בגלל הלקות שלהן. אותנו, כצוות, מאתגר מאוד לנסות ולעזור גם לנשים אלו למצוא את מקומן בעולם.